top of page


Poczułam całym Sercem, aby zaprosić Was do tej pięknej strony:
https://patronite.pl/www.basnieludowziemi.com

 

Pragnę ZAPROSIĆ  Cię do stania się Opiekunem Baśni Ludów Ziemi.

 
Wzruszyłam się, gdy zobaczyłam, że w naszych czasach wciąż jest taka możliwość,
aby stać się Patronem dla Artystów, dla tych którzy niosą Dar Pieśni, Baśni, Sztuki...

Tym samym - wyrażając swoje uszanowanie dla tych, często nienamacalnych form:  dla Wartości jaką jest Baśń, dla Dobra i Mądrości zawartej w niej,  dla tego tańca słów i dźwięków, który niesie tyle Darów dla całego Życia.

Zapraszam was aby wyruszyć ze mną w podróż z Baśniami Ludów Ziemi w zupełnie inny sposób niż pozwalają Social Media. To świeża relacja. To również z mojej strony stanięcie w pełni do roli tej co Niesie Baśnie dla swojego Ludu.  

Jestem w Gotowości aby zacząć spisywać kolejne Baśnie. Pragnę aby powstały następne Tomy Baśni Ludów Ziemi. To jeden z powodów dla którego otwieram Stronę na PATRONITE. Aby powstały kolejne książki - zgromadzi się wielu artystów i moich "specjalistów".  Razem będziemy przygotowywać grafikę, i ilustracje, redagować słowa, składać w całość - to konkretne działania którym potrzeba dedykować długie godziny -  będąc Opiekunem Baśni Ludów Ziemi, przede wszystkim wesprzesz to Nowe Przedsięwzięcie! 

 

Równolegle pragnę rozwinąć skrzydła jeszcze inaczej -  odpowiadając na wezwanie tego Czasu, bo są we mnie nasiona, które czekały aż na Teraz... - na prośbę wielu pragnę otworzyć przestrzeń online dla grup które pragną opowiadać baśnie, tak aby ich wesprzeć w rozkładaniu ich skrzydeł, aby ta piękna tradycyjna forma przekazu Ludów Ziemi mogła trwać.

 

Oprócz swoich spotkań na żywo, gdzie śpiewam i opowiadam, pragnę aby platforma Youtube gościła regularne cotygodniowe spotkania z Baśniami Online dostępne dla Wszystkich.  Również pragnę  publikować nowe Audio Baśnie na swojej stronie www.basnieludowziemi.com i na powstającym kanale podcastów Spotify Baśnie Ludów Ziemi- pragnę aby jakość tych nagrań była wspaniała, przy użyciu dobrej kamery i dobrego mikrofonu.

Tu na stronie Patronie Baśnie Ludów Ziemi można dowiedzieć się więcej o tym jak stać się Patronem. 

z wielką Wdzięcznością. 

Magda Aiszima 

bottom of page