BAŚNIE Z AZJI. TYBETU, INDII & BUTANU

Jaskinia Serca. Opowieść Buddyjska o przebudzeniu. O młodym mnichu który podąża za swoim mistrzem  do jaskini.... 

Strażnicy Skarbu. Baśń o Smokach. Baśń z Małego Butanu o mężczyźnie który pragnie spotkać smoka. Znajduje klejnot Najwyższy.

Guru Vashista & Lakshman. Baśń z czasów Ramy i Sity. Baśń o Naszym nieustannym krążeniu i powracaniu... aż w w końcu przypomnienie o naszejprawdziwej Naturze uwalnia nas.  Opowiadana przez  Nauczyciela. Jest zaproszeniem. 

Taniec Shivy. To Baśń o Małej dziewczynce która tańczyła w Świątyni Shivy. To podróż przez wiele wcieleń, Shiva Tańcząc swój nieustanny Taniec, z powrotem do Siebie. O Matce która pragnie wejść do Świątyni. To baśń która wydarzyła się naprawdę

Jak Parvati Otworzyła Serce Shivy. Baśń która powróciła ze mną z Indii.... z wysokich Himalajów. Opowiadana  w pokłonie dla Nauczyciela,  który rozwiewa ciemność i budzi z wielkiego snu... w tradycjach prastarych ślub  kobiety i mężczyzny ma kosmiczne znaczenie pełne symboli: to ślub  tej ziemskiej formy z bezkresną świadomością...  jedno istnienie...

Baśń znad Brzegów Gangi. Baśń która wydarzyła się naprawdę. Przywieziona z Indii. Jest kontynuacją ( po wielu latach) Baśni "Guru Vashista & Lakshman"

Dziomo Manmo. Baśń o tantrycznej partnerce Padmasambavy, Jesze Tsogial.  Która w nowym wcieleniu, podczas rytuału Dakiń,  poznaje swoją naturę Buddy. 

Chan Chan. Baśń z Chin o Dwóćh Dzbanach

Droga do Lhasy. Baśń z Tybetu. o Pośpiechu i czasie.... o wędrówce do Świętego Miasta... Krok po kroku